Od jego gabarytów znacząca większość mężczyzn uzależnia jakość stosunków seksualnych.

Członek jest istotnym „narzędziem” , w którego posiadaniu jest każdy mężczyzna. Od jego gabarytów zdecydowana większość facetów uzależnia jakość stosunków seksualnych. Jednakże nie wszyscy mężczyźni są z jego wielkości usatysfakcjonowani i u sporej ilości pojawiają się na tym punkcie ogromne kompleksy. Panowie borykają się z wewnętrznymi dylematami, w sensie „czy mam wystarczająco wielkiego członka, który potrafi zadowolić moją partnerkę? „. Wielu panom spędza to pytanie sen z powiek. Chociaż patrząc od damskiej strony – nie dla wszystkich kobiet wielkość jest kluczowym elementem szczęśliwego współżycia płciowego.

Jaki zatem powinien być rozmiar penisa? Podobno wg niektórych źródeł za średnią wielkość penisa w czasie erekcji uważa się 13-16 cm. Tylko czy średnia ta jest dla wszystkich panów dość wystarczająca? Przyjmijmy na chwileczkę tok myślenia facetów (chociaż pań także), że czym więcej tym lepiej zarówno wszerz jak również wzdłuż. Dla panów którzy posiadają kompleksy na tle swojego małego członka są ogólnie dostępne różne techniki powiększenia jego wielkości, te zarówno inwazyjne, jak również sposoby nieinwazyjne. Do inwazyjnych zalicza się zdecydowanie chirurgiczną metodę powiększenie penisa. Jest to technika oczywiście trwała a także zapewniająca efekt natychmiastowy. Co jednak, jeżeli nie każdy mężczyzna może sobie na taką przyjemność pozwolić? W takiej sytuacji na ratunek przyjdą inne ogólnodostępne i w zasadzie na kieszeń każdego pana sposoby. Tutaj na pewno powinien znaleźć się powiekszacz penisa. Co to takiego?

Na rynku są dostępne różne sprzęty powiększające. Niewątpliwie najbardziej popularnymi są : – estender – jest to urządzenie, które trzeba nosić przez określony czas (bardzo często kilka h codziennie). W czasie noszenia estendera rozciągają się tkanki członka. Wykorzystywanie tej metody nie da nam natychmiastowego efektu. Na końcowe rezultaty (oczywiście zakładając, iż urządzenie te jest wykorzystywane regularnie należy poczekać nawet 6 miesięcy. Wtedy faceci mogą liczyć na powiększenie długości swojego przyrodzenia o mniej więcej 2-3 cm.

Na pewno należy skorzystać z tejże metody, ale jest ona skierowana tylko dla osób cierpliwych i konsekwentnych. Dla tych mniej cierpliwych, tych którzy oczekują efektu „tu i teraz”, a nie mają zasobnej kieszeni jest jeszcze pewne rozwiązanie. A dokładnie – pompki do prącia – ich sposób działania jest prosty. Tuż przed oczekiwanym stosunkiem płciowym zakłada się tą specjalną pompkę na penisa i wpompowuje powietrze. Wzrost ciśnienia sprawi przypływ krwi do prącia oraz poszerzenie ciał jamistych, a to zaowocuje zwiększeniem jego wielkości, Ażeby uzyskany efekt nie trwał krótkiej chwili, po zdobyciu satysfakcjonującego rozmiaru penisa z cylindra powoli zsuwa się pierścień, który uniemożliwia odpływanie krwi i podtrzymuje otrzymany rozmiar członka poprzez całe współżycie. Prócz urządzeń omówionych wyżej, których używanie co niektórym panom może się nie spodobać istnieją również tabletki, lecz niestety, tabletki nie są zadowalające i nie ma co sobie zawracać nimi głowy.

Reasumując powiększenie członka jest możliwe. Tutaj trzeba tylko dokonać wyboru odpowiedniej techniki. Zważywszy na fakt, że spora większość panów (bez urazy) nie może niestety poszczycić się cierpliwością w kwestii rozmiaru penisa, zatem niewątpliwie zdecydują się na powiekszacz penisa w postaci pompki.

Zobacz więcej: http://powiekszaczpenisa.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *