Wykorzystujemy je, a następnie jesteśmy zdziwieni, że własne oczy mówią dość.

W dzisiejszych czasach, kiedy dużo z nas pełnymi dniami zasiada przed komputerem nasze oczy rzeczywiście bardzo dostają w kość. Bardzo powszechnie są wyczerpane. Nie dbamy o oczy. Wykorzystujemy je, zaś potem jesteśmy zaskoczeni, iż nasze oczy mówią dosyć. Buntują się. Bolą. Są zaczerwienione, łzawią, pieką i w którykolwiek inny dowolny styl próbują nam powiedzieć, byśmy w efekcie o nie zadbali. Jak odbywa się takie własne zaniedbanie? Wcześnie lub później zaczynamy nosić szkła korekcyjne. Nasze oczy kończą z nami kooperować oraz w efekcie i tak będziemy wymagali o nie się zatroszczyć.

Teraz pytanie, czy oprawki korekcyjne muszą być brzydkie oraz przestarzałe? Nie owe czasu obecnie dawno minęły. Oprawki na okulary korekcyjne również obecnie potrafią być piękne oraz pasujące do konturu twarzy. Mogą być modne oraz estetyczne. Jak dobrać modne ramki korekcyjne? Na pewno nie jest to proste. Jest jednak kilka zasad, jakie posłużą nam wybrać oprawki na okulary takie, żebyśmy nie musieli wstydzić się swojego wizerunku. Może nawet dodadzą nam uroku? Wybierając oprawki na okulary potrzebujemy pamiętać o zasadzie kontrastu. Co więc znaczy?

Posiadając twarz okrągła potrzebujemy szukać oprawek, jakie posiadają kwadratowy kształt. I odwrotnie. Masz kwadratową twarz dobierz oprawki na okulary okrągłe. Niby proste? Racja? Kolejna z zasad wyboru okularów podkreśla, iż potrzebujemy zwracać uwagę na proporcje. Mając dużą twarz nie będziemy ładnie wyglądały w małych okularach. Do małej twarzy natomiast nie będą pasowały wielkie okulary. Proporcje potrzebują być zachowane. Jeśli złamiemy ową zasadę chociażby atrakcyjne oprawki korekcyjne nas nie uratują. Moda popularnością, zaś zachowanie proporcji jest ważną wytyczną atrakcyjnego wizerunku.

Kolejnym, niezmiernie ważnym elementem, o jakim potrzebujemy myśleć wybierając oprawki na szkła jest odcień oprawek. Odcień ramek jest tak samo ważny, jak odcień własnej garderoby. W pewnych kolorach po prostu wyglądamy dobrze w pozostałych nie. Oczywiście tak samo jest z szkłami. Modne oprawki korekcyjne również muszą być dostosowane kolorystycznie do atrakcyjności którejkolwiek z nas. Jakie są podstawowe reguły wyboru kolorystycznego oprawek szkieł? Jesteś brunetką w bardzo ciemnej skórze? Wybierz jasne ramki na szkła. Jesteś blondyną? W ciemnych ramkach będziesz wyglądała doskonale. Te parę zdań, jakie napisałam o doborze oprawek szkieł to oczywiście baza. Dają one jednak wniosek na toż, że w okularach nie będziesz wyglądać źle.

Momenty, gdy wyszydzano się z noszących okulary już dawno przeminęły. Teraz oprawki na okulary są estetyczne, eleganckie oraz mogą dodawać ci atrakcyjności, zaś nie napędzać w kompleksy. Szkła mają atrakcyjne ramki korekcyjne właśnie byś my czuły się w nich chodząc pięknie oraz potrafiły podążać za modą. Obecnie szkła to wyjątkowo ważny element mody, który może spełniać własną stylizację, zaś nie ją psuć. Modne ramki korekcyjne potrafią być takim elementem ubioru jak modna biżuteria. Starczy jedynie włożyć troszkę wysiłku w odpowiednie dobranie oprawek okularów.

Autor: okulary tommy hilfiger

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *